افتتاح خوابگاه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

به گزارش مجله کارآفرینان موفق، به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خوابگاه شهید احدی در زمینی به مساحت  ۲۵۰ متر مربع، در ۳ طبقه و ۹ واحد ساخته شده است. در این خوابگاه دخترانه قرار است ۵۰ دانشجو ساکن شوند. برای ساخت این خوابگاه مبلغی بالغ بر ۱۴ […]

به گزارش مجله کارآفرینان موفق،

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خوابگاه شهید احدی در زمینی به مساحت  ۲۵۰ متر مربع، در ۳ طبقه و ۹ واحد ساخته شده است. در این خوابگاه دخترانه قرار است ۵۰ دانشجو ساکن شوند.

برای ساخت این خوابگاه مبلغی بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان جهت خرید و بازسازی توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر هزینه شده است.

این خوابگاه به نام شهید محمد جعفراحدی از دانشجویان دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر مزین شده است؛ این خوابگاه  مقارن با سالروز شهادت این شهید بزرگوار افتتاح شد.

مرتضی محمدی نجف آبادی مسئول امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت : در خوابگاه پسرانه با وقف خوابگاهی توسط اقای دکتر ناصر الاسلامی مشکل اسکان دانشجویان پسر حل شد و با تامین اعتبار توسط هیات رئیسه دانشگاه شاهد افتتاح این خوابگاه دخترانه هستیم.

وی افزود :امیدواریم با تامین منابع مالی لازم توسط مسئولان دانشگاه این خوابگاه به طور کامل جهت اسکان دانشجویان تجهیز شود.

در این مراسم بهروز آرزو معاون بین الملل، حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی، محمد جواد شهرابی عامری مدیر کل حوزه ریاست، حسن نجف زاده مدیر امور دانشجویی  و  علیرضا توانا مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و دیگرمسئولان دانشگاه حضور داشتند.

افتتاح خوابگاه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر