با حضور مرتضوی؛ بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور در تبریز افتتاح شد

بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز افتتاح شد. به گزارش کارآفرینان موفق از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی، بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «عابدین خرّم» استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان […]

بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز افتتاح شد.
بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور در تبریز افتتاح شد
به گزارش کارآفرینان موفق از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی، بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «عابدین خرّم» استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان استانی در شهرک شهید یاغچیان تبریز افتتاح شد.
این مرکز سنجش صلاحیت با ۱۶ هزار متر مربع زیربنا جزو مصوبات سفر دو دولت قبلی بوده که طی ۱۶ سال گذشته نیمه‌تمام متوقف شده بود اما در سفر نخست «آیت‌الله رئیسی» رئیس دولت مردمی سیزدهم به استان، اعتبار ۲۴ میلیارد تومانی برای آن تخصیص یافت و عملیات اجرایی آن بار دیگر قوت گرفت.
پس از گذشت یک سال از سفر نخست رئیس‌جمهور به استان، این مرکز وسیع و تخصصی در پنج طبقه با ۳۰ سالن ۴۰۰ متری که دارای کافی‌شاپ، هتلینگ، امکانات رفاهی، آموزشی و سنجش است، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.