بسته حمایت تولید و تجارت خادم الرضا (ع) رونمایی می‌شود

رئیس ستاد دهه تولید و تجارت گفت: امروز بسته حمایت از تولید و تجارت خادم الرضا (ع) در راستای تسهیل در تجارت و رفع موانع تولید با حضور وزیر صمت رونمایی می‌شود. به گزارش کارآفرینان موفق، فرشاد مقیمی امروز (یکشنبه 10 تیر ماه) در مراسم روز ملی صنعت و معدن در سالن سران اجلاس، اظهار […]

رئیس ستاد دهه تولید و تجارت گفت: امروز بسته حمایت از تولید و تجارت خادم الرضا (ع) در راستای تسهیل در تجارت و رفع موانع تولید با حضور وزیر صمت رونمایی می‌شود.

به گزارش کارآفرینان موفق، فرشاد مقیمی امروز (یکشنبه 10 تیر ماه) در مراسم روز ملی صنعت و معدن در سالن سران اجلاس، اظهار داشت: بیش از ۱۷ کارگروه و ۱۴ نشست تخصصی با سه هزار نفر ساعت کارشناسی با حضور بخش خصوصی برای تهیه این بسته صرف شده است.

وی افزود: این بسته در راستای کاهش هزینه‌های تولید و تجارت و تسهیل در خدمات رسانی تهیه شده است تا چالش‌های پیش روی صنعتگران و تجار و سایر فعالان اقتصادی را برطرف کند.

رئیس ستاد دهه تولید و تجارت تاکید کرد: درصدد هستیم تا در این بسته تولید و تجارت خادم الرضا (ع) شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم را در بخش صنعت محقق کنیم.

به گفته وی، این بسته در دولت سیزدهم با همدلی بخش خصوصی و دولتی تهیه و تنظیم شده است.

مقیمی با اشاره به برگزاری برنامه‌های روز ملی صنعت و معدن گفت: امسال در راستای تایید وزیر صمت تلاش شد تا با مشارکت بخش خصوصی گام برداریم و ستاد دهه تولید و تجارت را با حضور نمایندگان ۱۰ تشکل بخش خصوصی تشکیل دهیم.