بنیاد ملی نخبگان به طلاب نخبه شاغل به تحصیل تسهیلات اعطا می‌کند

به گزارش مجله کارآفرینان موفق، به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، به منظور هدایت هدفمند طلاب صاحب استعداد برتر در حوزه‌های علمیه کشور و توسعه فعالیت‌های نخبگانی آنان به تعدادی از شاغلین به تحصیل در مقاطع سطح ۲، ۳، ۴ یا بالاتر تسهیلاتی اعطا می شود. این تسهیلات شامل […]

به گزارش مجله کارآفرینان موفق،

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، به منظور هدایت هدفمند طلاب صاحب استعداد برتر در حوزه‌های علمیه کشور و توسعه فعالیت‌های نخبگانی آنان به تعدادی از شاغلین به تحصیل در مقاطع سطح ۲، ۳، ۴ یا بالاتر تسهیلاتی اعطا می شود.

این تسهیلات شامل کمک‌هزینه توانمندی آموزشی، مهارتی و کارآفرینی، کمک‌هزینه ارتباطات و امکانات علمی، کمک‌هزینه همکاری طلبگی و دستیاری، کمک‌هزینه اجرای تحقیقی پایانی، پایان‌نامه و رساله، کمک‌هزینه شرکت در مجامع علمی داخلی و خارجی،  کمک‌هزینه اعزام به فرصت مطالعاتی داخلی و خارجی و هدیه ازدواج و تولد فرزند است.

دارا بودن حداکثر ۴۰ سال سن (متولدین ۱۳۶۱/۰۱/۰۱ به بعد)، دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی، کسب بیشترین امتیاز از فعالیت‌های حوزوی (مطابق شیوه‌نامه) و تأیید شورای شناسایی برگزیدگان حوزوی از جمله شرایط اعطایی این تسهیلات است.
 

ثبت‌نام

براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان واجد شرایط از امروز ۲۱ آبان‌ ماه تا ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (سامانه سینا) به نشانی http://sina.bmn.ir درخواست خود را برای بررسی ثبت کنند.

متقاضیان برای کسب اطلات بیشتر در خصوص شرایط ثبت درخواست و جزییات تسهیلات، می‌توانند «شیوه‌نامۀ پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی مستعدان برتر حوزوی در سال تحصیلی ۱۴۰۲ـ۱۴۰۱» و برای اطلاع از نحوه ثبت درخواست در سامانۀ سینا، «راهنمای ثبت درخواست»  را مطالعه کنند.