با حضور وزیر تعاون و در هفته پژوهش انجام شد؛

تقدیر از پژوهشگران برتر حوزه تعاون و کار/ رونمایی از ۱۵ کتاب

پژوهشگران برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه در آیین بزرگداشت «هفته پژوهش و فناوری» و با حضو وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و تقدیر شدند. به گزارش کارآفرینان موفق از ایرنا، صبح امروز و همزمان با هفته پژوهش و فناوری و با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار […]

پژوهشگران برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه در آیین بزرگداشت «هفته پژوهش و فناوری» و با حضو وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش کارآفرینان موفق از ایرنا، صبح امروز و همزمان با هفته پژوهش و فناوری و با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌الاسلام محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور، از پژوهشگران برگزیده در بخش‌های مقالات، تالیف کتاب، ترجمه، طرح پژوهشی، رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی ارشد در حوزه تعاون و کار تقدیر شد.

در بخش مقالات مقاله «مدل سازی بانکداری شرکتی بر اساس حاکمیت تعاون و اصول ناب تعاون و حاکمیت شرکتی» به نویسندگی مهرزاد علیجانی (بانک توسعه تعاون) در حوزه بانک‌ها صندوق‌ها و تامین مالی، مقاله «مطالعه تطبیقی سیاست‌های حمایتی از سالمندی در ایران و ارائه راهکارهای سیاستی» نوشته راضیه آراسته (معاونت رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در حوزه رفاه و تامین اجتماعی، مقاله «رابطۀ بلندمدت و اثرات متقارن شوک‌های تورم و نرخ ارز بر حداقل دستمزد در ایران» نوشته حسن دوستی (اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان) در حوزه اقتصاد و روابط کار و مقاله «The Impact of Livelihood Capitals on Improving the Sustainable Livelihood of Rural Communities with a Cooperative Approach» نوشته البرز محمدی (صندوق ضمانت توسعه تعاون) در حوزه تعاون به عنوان مقالات برتر برگزیده و تقدیر شدند.

همچنین در بخش تالیف کتاب؛ کتاب «اعتصابات کارگری» نوشته احسان شهسواری گوغری (اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان) و در بخش ترجمه تأمین مالی هوشمند زنجیره تأمین SMEها و کسب و کارهای نوپا» با ترجمه حجت‌الله دهقان (بانک توسعه تعاون) برگزیده شدند.

گفتنی است در بخش طرح پژوهشی، پژوهش «سنجش کیفیت خدمات در تعاونی‌های مسکن استان اصفهان» نوشته امیر گندمکار (کارشناس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان) و در بخش رساله دکتری، «طراحی مدل ارتقای ظرفیت خط مشی گذاری آموزش‌های مهارتی کشور» نوشته ابوالفضل تیرانداز (سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان گرگان) مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین در بخش پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد، «تأثیر مخارج صندوق‌های بازنشستگی بر فقر و نابرابری» نوشته مالک خبازی خانقاه (اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد) برگزیده شد. در آیین گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری «غلامرضا توکلی» به عنوان نماینده تشکل‌های کارگری و «شراره کامرانی» به عنوان نماینده کانون عالی کارفرمایی برگزیده شدند. در این مراسم از ۱۵ عنوان کتاب نیز رونمایی شد.