تمدید مهلت ثبت نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران»

مهلت ثبت نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد. به گزارش کارآفرینان موفق از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهلت ثبت نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد. جایزه ملی «آبادیران» با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، کمیته […]

مهلت ثبت نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش کارآفرینان موفق از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهلت ثبت نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد.

جایزه ملی «آبادیران» با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، کمیته امداد، بنیاد مستضفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت کشور برگزار می‌شود.

فراخوان شناسایی فعالان مردمی آبادانی و پیشرفت فناورانه، گام دیگری در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش‌بنیان و فعالیت‌های جامعه نخبگانی و مردمی است که از طریق رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور به آبادانی و پیشرفت این مناطق کمک می‌‌کنند.

آبادیران

این جایزه با هدف شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی فعال‌ترین و مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسئولیت اجتماعی است.

مخاطبان این جایزه در بخش های «شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور»، «اساتید»، «نخبگان و پژوهشگران»، «گروه ها و نهادهای مردمی و جهادی» و «مسئولیت اجتماعی (وقف فناورانه)» خواهند بود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جایزه تا ۱۵ دی‌ماه به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی Abaadiran.Ir/Sign-Up مراجعه کنند