ثبت‌نام برای معلولان متقاضی استخدام آغاز شد

جذب 4187 نفر از معلولان تحت پوشش سازمان بهزیستی كشور در دستگاه‌های اجرایی

برگزاری آزمون استخدامی خاص معلولان برای نخستین‌بار در کشور، در پی دستور رئیس‌ محترم جمهور، اردیبهشت‌ماه 1403 به منظور جذب و بکارگیری 4187 نفر در 45 دستگاه اجرایی برگزار می‌شود. به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، خلیل اسدی؛ مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری این سازمان، با اعلام […]

برگزاری آزمون استخدامی خاص معلولان برای نخستین‌بار در کشور، در پی دستور رئیس‌ محترم جمهور، اردیبهشت‌ماه 1403 به منظور جذب و بکارگیری 4187 نفر در 45 دستگاه اجرایی برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، خلیل اسدی؛ مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری این سازمان، با اعلام این خبر گفت: افرادی که دارای گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی هستند می‌توانند برای تصدی 90 شغل در 45 دستگاه اجرایی کشور، در این آزمون ثبت‌نام و رقابت کنند.
وی با اعلام اینکه آزمون استخدامی خاص معلولان، 21 اردیبهشت‌ماه سال 1403 برگزار می‌شود، گفت: ثبت‌نام این آزمون از 29 بهمن‌ماه آغاز شده و تا 9 اسفندماه 1402 ادامه دارد.
با اجرای این آزمون تعداد 4187 نفر از معلولان، از محل مانده سهمیه سه درصد معلولان در آزمون‌ های استخدامی سنوات گذشته در 45 دستگاه‌ اجرایی  کشور، جذب و بکارگیری می‌شوند. مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نتایج این آزمون نیز 30 خردادماه سال 1403 اعلام خواهد شد.