فوری؛

جزییات آزمون استخدامی یک اداره دولتی اعلام شد

مدیرکل توسعه نیروی انسانی و تشکیلات سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۷۶۵ نفر در سازمان بهزیستی بیان کرد: تاریخ برگزاری آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان موسسه مجری جمعه (۸ دی ماه) اعلام شده است. به گزارش کارآفرینان موفق از ایسنا، علی افشاری  درخصوص برگزاری آزمون استخدامی در […]

مدیرکل توسعه نیروی انسانی و تشکیلات سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۷۶۵ نفر در سازمان بهزیستی بیان کرد: تاریخ برگزاری آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان موسسه مجری جمعه (۸ دی ماه) اعلام شده است.

به گزارش کارآفرینان موفق از ایسنا، علی افشاری  درخصوص برگزاری آزمون استخدامی در سازمان بهزیستی اظهار کرد: در این آزمون فرصت استخدام در ادارات کل استانی، ادارات شهرستانی، شیر خوارگاه‌ها و مراکز اورژانس اجتماعی در سازمان بهزیستی ایجاد شده است.

افشاری در خصوص عنوان مشاغل مندرج در این آزمون بیان کرد: ثبت‌نام در این آزمون برای مشاغل تخصصی سازمان بهزیستی اعم از کارشناس امور بهزیستی، کارشناس امور توانبخشی و کودکیار صورت پذیرفته است.

مدیرکل توسعه نیروی انسانی و تشکیلات سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۷۶۵ نفر در سازمان بهزیستی بیان کرد: تاریخ برگزاری آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی به عنوان موسسه مجری جمعه (۸ دی ماه) اعلام شده و اعلام نتیجه آزمون کتبی در اواخر دی‌ماه صورت می‌گیرد.

وی گفت: داوطلبان برای اطلاع از کلیه مراحل آزمون باید به سایت جهاد دانشگاهی به آدرس (hrtc.ir) مراجعه کنند.