معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

زمین‌های اطراف شهرک‌های صنعتی برای مسکن کارگری اختصاص می‌یابد

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زمین های اطراف شهرک های صنعتی برای مسکن کارگری اختصاص می یابد. به گزارش بازارکاز مهر، علی حسین رعیتی فرد پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم هفته بصیرت و میثاق امت که در شهرک صنعتی سالاریه ورامین برگزار شد، طی سخنانی گفت: دشمن همیشه از […]

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: زمین های اطراف شهرک های صنعتی برای مسکن کارگری اختصاص می یابد.

زمین‌های اطراف شهرک‌های صنعتی برای مسکن کارگری اختصاص می‌یابد

به گزارش بازارکاز مهر، علی حسین رعیتی فرد پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم هفته بصیرت و میثاق امت که در شهرک صنعتی سالاریه ورامین برگزار شد، طی سخنانی گفت: دشمن همیشه از وحدت بین مسئولین و مردم ناراحت بوده و هست و در سال ۹۸ دشمن بعد از شهادت شهید سلیمانی می‌خواست به اهداف خود پس از غائله بنزینی دست یابد ولی شهادت شهید سلیمانی از زمان حیات این شخصیت جاوید زمانه مؤثرتر واقع شد و تشییع جنازه میلیونی این شهید والامقام باعث شد تیر دشمنان بازهم به سنگ بخورد.

وی افزود: اکنون نیز خون امثال شهید رضی ها باعث وحدت و استواری محور مقاومت خواهد شد و در قضیه غزه صبر و مقاومت این مردم مظلوم قطعاً باعث پیروزی جبهه مقاومت بر کفر خواهد شد و وعده الهی محقق می‌شود.

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان اظهار داشت: دشمن به دنبال القا ناامیدی در حوزه تولید و ایجاد موانع است و ما اگر دچار شک و تردید بشویم شکست خواهیم خورد و مانند تفکراتی که در گذشته وجود داشت به دنبال خارج و سراغ کدخدا خواهیم رفت و در این خصوص بزرگترین خطری که کشور را تهدید می‌کند این است که گوش به فرمان ولی فقیه نباشیم.

وی ادامه داد: عدم فرمان پذیری از ولایت فقیه می‌تواند باعث نزدیک تر شدن دشمن به هدف خودش باشد و ما از زمانی که سکاندار امور شدیم تلاش کردیم برای عملیاتی شدن فرامین ایشان از جمله امنیت شغلی کارگران، عدالت مزدی، حل مشکلات بنگاه‌های مشکل دار با احصا موارد و مشکلات آنها قدم برداریم که در این راستا ۳۷ درصد کاهش مشکلات بنگاه‌های مشکل دار را شاهد هستیم.

رعیتی فرد افزود: اکنون بسیاری از شهرک‌های صنعتی در کشور به دنبال نیروی کار هستند و نرخ بیکاری کاهشی شده است و نزدیک هشت درصد رسیده است و با دستور ریاست محترم جمهوری جلسات حوزه کار به صورت منظم برگزار می‌شود تا دغدغه جامعه کارگری و تولید کنندگان کم و کمتر شود.

وی مسکن کارگری و حل مشکلات این حوزه را مهم برشمرد و تصریح کرد: با تدابیر صورت گرفته زمین‌های اطراف شهرک‌های صنعتی و برخی از زمین‌های داخل شهرها به ساخت مسکن کارگری اختصاص یافته است تا بتوانیم قدمی کوچک در حل مشکلات بزرگ جامعه کارگری برداریم.