ششمین دوره آزمون زبان وزارت علوم ۲۷ آبان برگزار می‌شود

به گزارش مجله کارآفرینان موفق، به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، بر اساس اعلام اداره کل بورس و امور دانشجویان بین‌الملل سازمان امور دانشجویان، مهلت ثبت‌نام در ششمین دوره آزمون زبان MSRT از ساعت ۱۲ ظهریکشنبه نهم آبان ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. ششمین […]

به گزارش مجله کارآفرینان موفق،

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، بر اساس اعلام اداره کل بورس و امور دانشجویان بین‌الملل سازمان امور دانشجویان، مهلت ثبت‌نام در ششمین دوره آزمون زبان MSRT از ساعت ۱۲ ظهریکشنبه نهم آبان ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

ششمین  دوره آزمون زبان MSRT، روز جمعه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود، متقاضیان ششمین  دوره آزمون زبان MSRT می‌توانند با مراجعه به سامانه سجاد به آدرس https://msrttest.saorg.ir/login.aspx   نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، پنجمین دوره آزمون زبان MSRT در سال ۱۴۰۱، شهریور ماه برگزار شد.

آزمون MSRT در واقع همان MCHE است که نام آن توسط اداره­ بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم تغییر پیدا کرده است.

این آزمون یک آزمون سنجش سطح زبان است که معاونت دانشجویی وزارت علوم برگزار می‌کند و برای داوطلبان متقاضی اعزام با هزینه‌ شخصی و بورسیه­ خارج از کشور و نیز دکتری داخل وزارت علوم، وزارت بهداشت و نیز داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی معتبر است.

آزمون MSRT، در مقایسه با امتحانات تافل TOEFL و  آیلتس IELTS ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر است.