فارغ التحصیلی همزمان مادر و دختر در یک رشته دانشگاه پیام نور

امسال همزمان یک مادر و دختر در یک رشته از دانشگاه پیام نور مراغه فارغ التحصیل شدند. به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از دانشگاه پیام نور، نادره احمدی و صنم علیزاده مادر و دختر دانشجوی دانشگاه پیام نور مراغه هر دو در رشته روانشناسی در ترم تابستان امسال فارغ التحصیل شدند. علیزاده درباره تحصیل […]

فارغ التحصیلی همزمان مادر و دختر در یک رشته دانشگاه پیام نور

امسال همزمان یک مادر و دختر در یک رشته از دانشگاه پیام نور مراغه فارغ التحصیل شدند.

به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از دانشگاه پیام نور، نادره احمدی و صنم علیزاده مادر و دختر دانشجوی دانشگاه پیام نور مراغه هر دو در رشته روانشناسی در ترم تابستان امسال فارغ التحصیل شدند.

علیزاده درباره تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور هم از لحاظ شهریه و هم از لحاظ نزدیکی به محل سکونت بهترین گزینه برای ادامه تحصیل می باشد.

وی همچنین گفت: با توجه به اختیاری بودن در کلاس های دانشگاه پیام نور، برای کارشناسی ارشد صرفاً این دانشگاه را انتخاب خواهم کرد.

همچنین نادره احمدی درباره شرایط تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور شرایط مناسبی برای خانم های خانه دار ایجاد کرده است زیرا هم شهریه این دانشگاه مناسب است و هم امکان تحصیل در شهر محل سکونت برای افراد فراهم است.

وی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور آرزوی قلبی من برای ادامه تحصیل را برآورده کرده است چون هم با دخترم همکلاسی بودم و هم اینکه در شهر خودم بدون دغدغه فارغ التحصیل شدم.

خبرنگار: فاطمه حبیبی