موسسه تحقیقات واکسن و موسسه رازی

فناوران نخبه حوزه سلامت کشور شناسایی و معرفی می شوند

کارآفرینان موفق/ از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و موسسه رازی، سهیلا مرادی بیدهندی  روز چهارشنبه افزود: این رویداد، ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ به میزبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله کارآفرینان موفق، از روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و موسسه رازی، سهیلا مرادی بیدهندی  روز چهارشنبه افزود: این رویداد، ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ به میزبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که برگزاری این رویداد از حدود یک ماه قبل قطعی و به همت مرکز رشد فناوری رازی، بلافاصله هسته مرکزی علمی- اجرایی رویداد تشکیل شد، گفت: تاکنون هفت جلسه به منظور سازماندهی رویداد فوق تشکیل شده و امور علمی و اجرایی آن به خوبی پیش می رود.

معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی، هدف اصلی برگزاری این رویداد را شناسایی فناوران نخبه و فناوری های برتر حوزه سلامت انسان، دام، طیور و آبزیان اعلام کرد و یادآور شد: در نظر است برای فناورانی که در رابطه با واکسن، فراورده های بیولوژیک، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی حداقل در سطح تولید نمونه آزمایشگاهی موفق بوده اند، کارگاه های توانمندسازی برگزار و شرایط کمک به تجاری سازی فناوری ها بررسی شود.

وی افزود: طبق نظر مدیریت ارشد موسسه، همکارانی که دارای فناوری های مورد نیاز موسسه هستند نیز می توانند همانند سایر فناوران در رویداد شرکت کنند و در صورت احراز شرایط در ارزیابی ها، از حمایت های لازم طبق قوانین برخوردار شوند.

مرادی بید هندی  اضافه کرد: دکتر علیرضا یوسفی و دکتر محمد کاظم شاه کرمی به ترتیب به عنوان دبیر اجرایی و دبیر علمی این رویداد فعالیت می کنند.

رییس نخستین رویداد ملی استارتآپی سلامت محور رازی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز رشد فناوری رازی به آدرس http://rvsri-stp.ir اطلاعات مربوط به رویداد و فرم ارسال خلاصه فناوری (http://rvsri-stp.ir/fa-ir/startup-event) را دریافت کنند.