آیا سوالات آزمون وکالت در کانال‌های تلگرامی لو رفت؟

مسئولیت برگزاری آزمون و اعلام نتایج مرحله کتبی برعهده کدام سازمان است؟

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در خصوص لو رفتن سوالات روز گذشته آزمون وکالت توضیح داد. به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از ایسنا، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در رابطه با موضوع لو رفتن سوالات آزمون وکالت روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ اطلاعیه‌ای صادر کرد. کارشناسان […]

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در خصوص لو رفتن سوالات روز گذشته آزمون وکالت توضیح داد.

به گزارش کارآفرینان موفق به نقل از ایسنا، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در رابطه با موضوع لو رفتن سوالات آزمون وکالت روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در این باره اعلام کرد: «نظر به برگزاری آزمون وکالت ۱۸ اسفند ماه سال ١۴٠٢ در رابطه با طرح ادعایی از سوی برخی کانال‌های تلگرامی غیر رسمی مبنی بر انتشار سوالات آزمون مذکور اعلام می‌دارد، با توجه به شائبه‌های مطرح شده در فضای مجازی، به منظور احقاق حقوق شرکت کنندگان محترم آزمون و تنویر افکار عمومی، درخواست بررسی ادعای مطرح شده به مسئولان ذی صلاح ارسال شده است و ان‌شاءالله نتیجه و گزارش این اقدام متعاقباً از سوی روابط عمومی مرکز به استحضار داوطلبان گرامی خواهد رسید. هرگونه اخبار و اطلاعیه رسمی مرکز، تنها از طریق روابط عمومی و ارتباطات مردمی قابل پیگیری است.»
مرکز وکلای قوه قضاییه:
مسئولیت برگزاری آزمون و اعلام نتایج مرحله کتبی برعهده سازمان سنجش است

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای در رابطه با موضوع آزمون فوق العاده وکالت اسفندماه ۱۴۰۲ این مرکز توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش بازارکار،مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای در رابطه با موضوع آزمون فوق العاده وکالت اسفندماه 1402 این مرکز توضیحاتی ارائه کرد.
در اطلاعیه روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آزمون فوق العاده وکالت اسفندماه 1402 مرکزوکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه برگزار شد.
در راستای اجرایی کردن ماده 5 قانون تسهیل مجوز‌های کسب و کار، آزمون فوق العاده وکالت سال 1402 مرکز وکلا در تاریخ هجدهم اسفندماه سال جاری در بیش از 70 شعبه اصلی و 200 شعبه فرعی در سراسر کشور و با بیش از 110 هزار داوطلب برگزار شد.
نتایج اولیه بعد از رسیدگی به اعتراضات و تهیه کلید سوالات، چهل و پنج روز کاری بعد از آزمون اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است مطابق تبصره ماده پنج قانون تسهیل، مسئولیت برگزاری آزمون و اعلام نتایج مرحله کتبی برعهده سازمان سنجش است.
روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه