پایگاه خبری کارآفرینان موفق بررسی می کند؛

وام ۲۰۰ میلیونی بانک کارآفرین چه شرایطی دارد؟

مشتریان بانک کارآفرین این امکان را دارند تا با داشتن سپرده در یکی از شعب این مجموعه و ایجاد میانگین حساب، وام 200 میلیونی طرح «صبا» را دریافت کنند.

مشتریان بانک کارآفرین این امکان را دارند تا با داشتن سپرده در یکی از شعب این مجموعه و ایجاد میانگین حساب، وام ۲۰۰ میلیونی طرح «صبا» را دریافت کنند. افرادی امکان دریافت وام ۲۰۰ میلیونی بانک کارآفرین دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. این تسهیلات به افرادی اعطا خواهد شد که میانگین حساب مناسب را ایجاد کرده باشند. این وام ۲۴ درصد سود دارد و ۲۲ درصد مبلغ آن همان ابتدا نزد بانک مسدود خواهد شد. این مبلغ تا پایان بازپرداخت تسهیلات مسدود خواهد ماند. ضمانت اصلی برای این تسهیلات تا سقف ۶۰ میلیون تومان ضامن رسمی و برای مبالغ بالاتر سند ملک خواهد بود.

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام ۶۰ ماه اعلام شده است. با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۵۹۳ تومان و کل سود تسهیلات ۱۴۵ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان است. مجموع رقم تسهیلات و سود آن ۳۴۶ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۹۰ تومان خواهد بود.

وام به مجموعه‌ها و شرکت‌های مختلف

این مجموعه وام‌های دیگری شامل نیک آفرین پلاس، امید آفرین و … به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌کند. این مجموعه اخیرا به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان توجه ویژه‌ای دارد و در این راستا تفاهم نامه‌های متعددی با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان امضا کرده است. اعتقاد بانک کارآفرین بر این است که شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند عقب ماندگی‌های گذشته در بخش فناوری را از بین ببرند. بنابراین با رویکرد حمایت از کارآفرینی و اشتغال زایی تفاهم نامه‌های متعددی را منعقد کرده است. این مجموعه همواره به اشتغال آفرینی و مسائل این چنینی توجه دارد و در این خصوص خدمات مختلفی ارائه می‌دهد.