رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی به تمامی متقاضیان واجد شرایط در روستا‌ها

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: متقاضیان می‌توانند از تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی در صورت صدور ضمانت‌نامه توسط سازمان برنامه و بودجه استفاده کنند. غلامرضا صالحی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی از پروژه های نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شده است، گفت : از این ۲۰۰ […]

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: متقاضیان می‌توانند از تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی در صورت صدور ضمانت‌نامه توسط سازمان برنامه و بودجه استفاده کنند.

غلامرضا صالحی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی از پروژه های نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شده است، گفت : از این ۲۰۰ هزار واحد حدود ۱۹۰ هزار واحد در روستا‌های کشور و ۱۰هزار واحد در شهرها بوده است.

به گفته وی تا پایان سال هم ۵۰۰ هزار قطعه زمین به روستائیان واگذار خواهد شد که از این طریق بتوانیم زمینه را برای افزایش مهاجرت معکوس و بازگشت رونق و کارآفرینی به روستاها فراهم کنیم.

او می گوید: سال آینده هم ۵۰۰ هزار قطعه دیگر در حریم شهرهای که روستاها در آنها وجود دارد و در تمامی روستاهای کشور، روستاهای حریم شهرها و کلان شهرها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به متقاضیان واگذار می شود.

صالحی گفت: متقاضیان هم می توانند از ظرفیت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی در صورت صدور ضمانت نامه توسط سازمان برنامه و بودجه استفاده کنند.