۱۲ محصول و ۸ شرکت برتر عضو پارک فناوری پردیس معرفی شدند

به گزارش مجله کارآفرینان موفق، به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، پارک علم و فناوری پردیس امروز (دوشنبه) میزبان روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست پارک هعلم و فناوری ریاست جمهوری، علیرضا پیمان‌پاک معاون وزیر صنعت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، هیات امنا و مدیران عامل شرکت های عضو پارک، مرکز رشد […]

به گزارش مجله کارآفرینان موفق،

به گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، پارک علم و فناوری پردیس امروز (دوشنبه) میزبان روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست پارک هعلم و فناوری ریاست جمهوری، علیرضا پیمان‌پاک معاون وزیر صنعت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، هیات امنا و مدیران عامل شرکت های عضو پارک، مرکز رشد و پارک فناوری پردیس مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و مدیران عامل شرکت های مستقر در این مجموعه نوآوری در بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس بود. 

اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس که برگزاری آن از سال ۱۳۸۱ کلید خورده است هر ساله برگزار شده است و در طول ۲ سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی به صورت محدود برگزار شده بود. در این اجلاس چون سال های گذشته شرکت های برتر پارک در هفت حوزه مختلف انتخاب و از آنها تجلیل به عمل آمد.

همچنین در این دوره و برای نخستین بار از چند شرکت فعال در مسوولیت اجتماعی قدردانی شد؛ اما مهم ترین بخش در اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس چون سال های گذشته معرفی دستاوردهای فناوران و رونمایی از محصولات جدید شرکت های این محجموعه نوآوری بود.

در این اجلاس از ۱۲ محصول جدید شرکت های جدید عضو پارک فناوری پردیس در حوزه های صنعت نفت، معدن، سلامت و انرژی رونمایی و از برترین شرکت ها و برترین متخصصان در حوزه های دانش بنیان تجلیل شد. 

اسامی محصولات معرفی شده در این مراسم به شرح زیر است:‌

– آلیاژهای  CRA (فولادهای زنگ نزن آستنیتی سری ۳۰۰) 

– ربات شیارزن چاه عمیق 

– نازل چرخشی شست و شوی تیوب 

– جریان سنج سیالات به روش کوریولیس 

– سامانه لایه نشانی فیزیکی در فاز بخار به وسیله پرتوالکترونی 

– اسپرسو ماشین صنعتی 

– دستگاه سایدلودر 

– نرم افزار Acid Pro

– پودر و قطعات استخوانی 

– داروی کنترل قندخون سه محصول (امپاگلیفلوزین، لینا گلیپتین و متفورمین آهسته رهش)

مشخصات و کاربردهای این محصولات را می توانید در اینجا بخوانید.