۲۰۰۰ تقاضا برای کار کردن در این اداره پست عجیب/ عکس

اگر می‌خواهید سرپرستی این اداره پست که در قطب جنوب قرار دارد داشته باشید، باید پنگوئن‌ها را هم سرشماری کنید. نادیا زکالوند: صدها نفر از سراسر دنیا به دنبال مشاغلی هستند که در دور و دنج‌ترین نقاط دنیا، مانند قطب جنوب، باشد. «اداره پست پنگوئن» که در بندر لاکروی (Lockroy) و جزیره گودیر در قطب […]

اگر می‌خواهید سرپرستی این اداره پست که در قطب جنوب قرار دارد داشته باشید، باید پنگوئن‌ها را هم سرشماری کنید.

نادیا زکالوند: صدها نفر از سراسر دنیا به دنبال مشاغلی هستند که در دور و دنج‌ترین نقاط دنیا، مانند قطب جنوب، باشد. «اداره پست پنگوئن» که در بندر لاکروی (Lockroy) و جزیره گودیر در قطب جنوب قرار دارد، ساختمان ۸۰ ساله بریتانیایی است که هر سال ۴ نفر مسئول مراقبت از آن هستند.

جزیره گودیر به ‌اندازه یک زمین فوتبال وسعت دارد، اما محل زندگی صدها پنگوئن است و مرکز «حفظ میراث جنوبگان» بریتانیا با تاسیس اداره پست کوچکی در این جزیره از این پنگوئن‌ها مراقبت می‌کند.

 

این مرکز هر سال ۴ نفر را استخدام می‌کند که آنها باید از (نوامبر) آبان تا (مارس) اسفند به این جزیره رفته و مرتب تعداد پنگوئن‌ها را بشمارند. آنها همچنین باید اطلاعات مربوط به شرایط زیست‌محیطی این جزیره را رصد کرده و گزارش دهند.

۲۰۰۰ تقاضا برای کار کردن در این اداره پست عجیب/ عکس

به گفته مدیر این مرکز، «زندگی در این جزیره بسیار سخت است و هرکس که به این اداره پست کوچک برای کار می‌رود باید روزانه حداقل ۱۲ ساعت کار کند و وقتی برای استراحت ندارد و جالب اینکه هر سال بیش از ۲۰۰۰ نفر، فرم درخواست این شغل را برایمان ارسال می‌کنند.»

افرادی که به این پستخانه فرستاده می‌شوند باید بدن ورزشکار و متناسب داشته و در برابر سختی کار و سرمای شدید قطب جنوب تحمل بالایی داشته باشند.

منبع:

ladbible