طبق یک گزارش

6 شغل با حقوق ماهیانه بالای 60 میلیون تومان در ایران

طبق گزارش سایت ایران تلنت در طی یک سال گذشته، افراد در سازمان‌های خصوصی و دولتی با داشتن مدرک کارشناسی ارشد 15 درصد بیشتر از کارمندان دیگر که دارای مدرک کارشناسی هستند، دریافتی داشته‌اند.

طبق گزارش سایت ایران تلنت در طی یک سال گذشته، افراد در سازمان‌های خصوصی و دولتی با داشتن مدرک کارشناسی ارشد 15 درصد بیشتر از کارمندان دیگر که دارای مدرک کارشناسی هستند، دریافتی داشته‌اند.

به گزارش کارآفرینان موفق، طبق گزارش سایت ایران تلنت در طی یک سال گذشته، افراد در سازمان‌های خصوصی و دولتی با داشتن مدرک کارشناسی ارشد 15 درصد بیشتر از کارمندان دیگر که دارای مدرک کارشناسی هستند، دریافتی داشته‌اند. این مسئله حاکی از تاثیر فزاینده مدرک تحصیلی بر میزان حقوق دریافتی افراد است. همچنین، آمار نشان‌دهده آن است که شرکت‌های دولتی به نسبت سازمان‌های خصوصی به کارمندان خود حقوق بالاتری پرداخت کرده‌اند.

در ادامه 6 شغل با حقوق بالای 60 میلیون تومان را معرفی می‌کند؛

1- یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که در زمینه تولید محتوای اینستاگرامی و تولید تیزرهای تبلیغاتی و ساخت لوگوموشن و طراحی سایت فعالیت دارد، ادمین اینستاگرام خانم با حداقل 35 سال سن استخدام می‌کند. این شخص باید حداقل یک سال سابقه کاری داشته باشد و دوره‌ها و آموزش‌های مربوطه اینستاگرام را گذرانده باشد. امکان دورکاری برای این ادمین فراهم شده است و فرد در این موقعیت شغلی حقوقی بیش از 60 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

2- یک شرکت در زمینه صادرات تولیدات یکبارمصرف پلیمری و محصولات چرم، فردی در سمت مدیر کارخانه در شهر شاهرود استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید 12 سابقه مدیریت کارخانه در حوزه صنعت پلیمر یا گروه مشابه آن داشته باشد و حقوقی بالای 60 میلیون تومان به او پرداخت خواهد شد. داشتن مدرک کارشناسی مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، پلیمر، مهندسی برق یا مهندسی مکانیک از جمله شرایط لازم برای این شغل است. تسلط به زبان انگلیسی در سطح بالاتر از متوسط و آشنایی با نرم‌افزارهایی همچون اکسل، ورد و پاورپوینت از دیگر مهارت‌های لازم فرد متقاضی است.

3- یک مجموعه تولیدی فعال در زمینه تهیه غذای سازمانی، سرآشپز حرفه‌ای آقا برای کترینگ ایرانی خود استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید دارای حداقل 7 سال سابقه کاری باشد و حقوقی بین 50 تا 60 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. این سرآشپز باید بین 28 تا 45 سال سن داشته باشد و محل کار او در جاده ساوه در شهرک صنعتی نصیرآباد خواهد بود.

4- سازمانی فعال در حوزه ساخت مصالح و تجهیزات ساختمانی، فردی خانم یا آقا در سمت قائم مقام مدیرعامل استخدام می‌کند. فرد باید دارای یکی از مدارک کارشناسی مهندسی عمران، مهندسی راه‌آهن، مدیریت بازرگانی، کسب و کار و یا اقتصاد باشد. داشتن سنی بین 35 تا 50 سال و حداقل 5 سال سابقه در سمت قائم مقام مدیرعامل شرکت‌های عمرانی از دیگر شرایط لازم برای این موقعیت شغلی است. بررسی گزارش‌های فنی و اقتصادی جهت توسعه و سرمایه‌گذاری، تسلط بر نحوه اجرای فرآیندها و امور کلی شرکت، توانایی طراحی، پیاده‌سازی، اجرا و بهبود سیاست‌ها و استراتژی‌های کلان شرکت ازجمله وظایف و مهارت‌های لازم این مدیرعامل است.

5- سازمانی فعال در حوزه تولیدی-صنعتی، معاون مالی آقا با حداقل 15 سال سابقه کار مدیریت مالی استخدام می‌کند. فرد باید دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته‌های مدیریت مالی، حسابداری یا اقتصاد باشد و در این موقعیت شغلی حقوقی برابر با 60 میلیون تومان دریافت خواهد کرد. تسلط کامل به نرم‌افزارهای مالی، قوانین مالی بین‌الملل، تسلط به قوانین بیمه، مالیات و کار، اظهارنامه مالیاتی، تسلط بر مقررات مربوطه سازمان بورس و اوراق، فرآیند انتشار اطلاعات و گزارشات در سامانه کدال، تسلط بر محاسبه بهاء تمام شده کالا و خدمات از دیگر شرایط این فرد متقاضی است.

6- یک کارخانه تولیدی در زمینه ساخت داروهای بایوتک و ماده اولیه انسولین، مدیرمالی خانم یا آقا با حداقل 10 سال سابقه کاری استخدام می‌کند. فرد متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی مالی و حسابداری و یا کارشناسی ارشد مدیریت، بازرگانی یا کسب‌وکار باشد. این مدیرمالی باید به نرم‌افزارهایی چون اکسل، همکاران سیستم و راهکاران در حد پیشرفته و به نرم‌افزارهای ورد و اوت‌لوک در سطح متوسط تسلط و آشنایی داشته باشد. نظارت و برآورد بودجه، نظارت بر گزارش‌های عملکرد مالی، نظارت بر نگهداری و تنظیم اسناد حساب‌های مالی، مدیریت روابط بانگی و مدیریت نقدینگی سازمان، پیش‌بینی تامین مالی میان مدت و بلندمدت ازجمله وظایف تعیین شده این مدیر مالی هستند.

منبع: kamapress