درباره ما

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مسعود عزیزی

                                                                         سردبیر: داود محمدی 

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد۸۲۹۷۴

 

پایگاه خبری کارآفرینان موفق به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مسعود عزیزی و با شعار”امید کار آفرینان” و همسو و همگام با اندیشه های نخبگان اقتصادی کشور بعنوان خواستگاه اکوسیستم استارتابی ایران فعالیت می کند.

از آنجا که در روند پرشتاب جهانی رسانه ها ، رسانه های تخصصی بعنوان پل ارتباطی نقش قابل توجهی در انتقال اطلاعات بین جوامع علمی و بخشهای متعدد صنعت و اقتصاد دارند،

این رسانه خبری با هدف انتقال دانش و اطلاعات علمی به جامعه مخاطبان خود در صدد است تا خلاء موجود در بخش اطلاع رسانی حوزه کسب و کارهای نوپا،کارآفرینی و استارتاپها را با انعکاس اخبار،رویدادها، دستاوردهای علمی کارآفرینان و کسب و کارها را پر کرده و به رسالت خود در اطلاع رسانی دقیق، صحیح و به موقع همچنین اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در بهبود فضای کسب و کار، با معرفی الگوهای کارآفرینان موفق داخلی و بین المللی مبادرت نماید.

تا از این منظر دستندرکاران، متولیان و صاحبان مشاغل، شیوه ها، فرایندها و مسیرهای های موفقیت کار آفرینان برتر و رهبران کارآفرین را بصورت منظم دریافت و با سرلوحه قرار دادن این سرمشقها در راستای بهبود فضای کسب و کار کشور گامی موثر و روبه جلو بردارند.

پیوندهای بیرونی هنگام انتشار صفحه اصلی انتخاب و بررسی می شوند؛ اما پایگاه خبری کارآفرینان موفق مسئول محتوای این سایت ها نیست، زیرا:

  • پایگاه خبری کارآفرینان موفق مسئولیتی در قبال تولید و ارائه محتوای این سایت ها ندارد.
  • پایگاه خبری کارآفرینان موفق قادر به تغییر محتوای آنها نیست.
  • محتوای این سایت ها ممکن است بدون اطلاع قبلی و جلب موافقت پایگاه خبری کارآفرینان موفق تغییر یابد.
  • برخی از پیوندهای بیرونی ممکن است حاوی تبلیغات و ارائه خدمات بازرگانی، از جمله خرید اینترنتی باشد.

پایگاه خبری کارآفرینان موفق تاکید دارد که انضمام پیوندهای بیرونی در صفحه اصلی به منزله تایید این پیوندها، محتوا و ارائه کنندگان آنها نیست.

قانون و مقررات

این رسانه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. از انعکاس هرگونه مطلب و یا اخبار مغایر با قوانین کشورمعذوریم.

«پایگاه خبری کارآفرینان موفق» مستقل بوده و به هیچ گروه، انجمن، کانون، نهاد و یا سازمانی وابسته نیست.

دیدگاهها و مطالب ارزشمند بسیاری از نخبگان اقتصادی برای انتشار به این مجموعه سپرده و آن را به مرجعی برای رصد و بررسی جامع اقتصاد ایران تبدیل کرده است.

مدیر مسئول: مسعود عزیزی

پشتیبانی فنی سایت: رایانه گستر آگرین

نشانی: تهران- خیابان جنت آباد شمالی -گلزار شرقی -شماره ۲۷ واحد ۱۴

دفتر مرکزی: ۴۴۸۴۰۹۰۴

پذیرش آگهی و تبلیغات: ۴۴۸۲۱۲۳۴

نمابر: ۴۴۸۴۰۹۰۴

ارتباط با سردبیر

salar3135@yahoo.com